Logowanie






Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości

Statystyka

Użytkownicy: 110
Nowości: 194
Linki: 41
gości: 2565414
 
O firmie arrow Wydarzenia arrow Imprezy targowe arrow Agro Promocja 2006 w Nawojowej k. Nowego Sącza
Agro Promocja 2006 w Nawojowej k. Nowego Sącza Drukuj Email
Wpisał: Marek Ferszt   
03.01.2007.

W dniach 9-10.09.2006r. mieliśmy okazję zaprezentować produkty naszej firmy podczas targów rolniczych „Agro Promocja 2006” w Nawojowej k/Nowego Sącza

 

Organizatorem targów był Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Łączna liczba wystawców kształtowała się na poziomie 300 firm, przy czym wstępnie ilość odwiedzających stoiska szacowana przez Organizatora wyniosła około 25.000 osób.

W południowo-wschodniej części województwa Małopolskiego są to zdecydowanie największe targi tego typu. Cieszą się dużym uznaniem zarówno Wystawców, jak i osób odwiedzających stoiska firm uczestniczących w targach.

Podczas targów Kopalnia Soli „Kłodawa” S.A. miała okazję zaprezentowania produktów będących w ofercie Kopalni. Nasza obecność pozwoliła odwiedzającym targi, na bliższe zapoznanie się z produktami KSK uzyskując przy tym szczegółowe informacje dotyczące produktów, działalności Kopalni, jak również sytuacji na rynku. Największym zainteresowaniem cieszyły się lampki solne oraz sól lecznicza do kąpieli.

 


Zmieniony ( 16.02.2007. )
 
« poprzedni artykuł
Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2008 Kopalnia Soli Kłodawa Spółka Akcyjna
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
©2006 Wykonanie Radosław Owczarek epokaY.net
Project management - Internet Advertising - Adverse Credit Remortgage